دسته بندی محصولات
اولین ماشین حساب های کاسیو

ماشین حساب کاسیو

بهین دیجیتال عرضه کننده انواع ماشین حساب کاسیو و محصولات کاسیو با گارانتی و اصالت کالا در خدمت هم وطن های خوب خود می باشد . مشتریان عزیز و کاربران ارجمند می توانند از طریق لینک ها ماشین حساب های کاسیو را مشاهد نمایند و در صورت انتخاب بصورت آنلاین خریداری کنند .

قابل ذکر است که از دو روش می توانند خرید اینترنتی را انجام بدهند و نحوه خرید از سایت کاملا توضیح داده شده است .

کاشیو تادائو (Tadao Kashio) ، موسس شرکت کاسیو کامپیوتر؛ در کشور ژاپن ، در سال 1917 به دنیا آمد.

درسال 1946، تادائو، کسب و کار خود را در میتاکا توکیو با نام کاشیو سیساکوجو (Kashio Seisakujo) پایه گذاری کرد. در واقع در  سال 1946 برند کاسیو به طور رسمی بنیان گذاری شد و فعالیت خود را در زمینه ی تولید ماشین حساب، لوازم الکترونیکی و اَدوات موسیقی آغاز کرد. در سال 1954 نمونه های بسیاری از ماشین حساب های این برند روانه ی بازار شد و به عنوان اولین ماشین حساب های الکترونیکی ژاپنی در سال 1957 به ثبت رسیدند.

اولین ماشین حساب های کاسیو

اولین ماشین حساب های کاسیو

در سال 1960 کاسیو به گسترش کار خود ادامه داد و مدل های جدید ماشین حساب، شامل TUC Compuwriter یک دستگاه نوشتاری الکترونیکی و ماشین حساب AL-1 برای استفاده های حرفه ای، یکی پس از دیگری عرضه شدند. بعد از تلاش های بسیار سرانجام در سال 1965 کاسیو موفق شد اولین ماشین حساب رومیزی، مجهز به حافظه ی داخلی را عرضه کند که در فاصله ی کمتر از یکسال، به کشورهای دیگر صادر شدند. به این ترتیب یکی پس از دیگری، دفاتر این برند در کشورهای اروپایی و امریکای تاسیس شد و این برند به یکی از مطرح ترین برندها مبدل شد.

نوشته های مرتبط

دیدگاه بگذارید

نام

ایمیل

موضوع

دیدگاه

*

code