درباره ما

به نام آن که جان را فکرت آموخت

فروشگاه اینترنتی بهین دیجیتال، با مدیریت مهدی صالحی، فعالیت خود را مقارن با عید سعید فطر آغاز می‌کند.

اطلاعات مهم‌ترین رکن هر گونه تصمیم‌سازی و زمان بزرگ‌ترین سرمایه برای اجرای آن است. در گذشته چرخه‌های تولید و مصرف ساده‌ بود و آدمیان طبق الگوهای اولیه‌ی زیستی خود با انتخاب‌های بسیار محدودی روبه‌رو بودند، اما این وضع در عصر حاضر دگرگونی بنیادی یافته است: نیازها و پاسخ به آنها بسیار گوناگون و روزافزون شده است؛ به نحوی که انتخاب یک کالا یا خدمت از میان اقلام مشابه گاه اقدامی چالش‌انگیز به شمار می‌آید. زیرا در یک بازار رقابتی، که هزاران گونه کالا و خدمت با برندهای مختلف تبلیغ می‌شود، انتخاب آن‌چه می‌توان و باید خرید اصلا ساده نیست. در حقیقت مصرف اجتناب‌ناپذیر و بنابراین در افق‌های نوین زندگی مسؤولیتی بزرگ و جدی است؛ و این اهمیت زمانی صد چندان می‌شود که اقتصاد جامعه‌ای مانند ایران از شالوده‌های مقاومتی نیز متأثر می‌شود.

با درک این شرایط و در واکنش به این ضرورت‌ها و نیازها و به منظور کمک به مردم برای این که با اطمینان از رعایت حقوق خود به عنوان کاربر/مشتری می‌توانند خدمات و کالاهای مورد نظرشان را با به‌ترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان از شناخته‌شده‌ترین برندهای ملی، منطقه‌یی و جهانی شناسایی، انتخاب و خریداری کنند فروشگاه بهین دیجیتال راه‌اندازی شده است.

مهدی صالحی، که در این عرصه 40 سال تجربه‌ی فروشندگی و مدیریت دارد و کار خود را همراه پدرش در “فروشگاه روشن” شهر سرخس با عرضه‌ی محصولات اداری و انواع نوشت‌افزار و لوازم خانگی ارج، فیلکو، پارس خزر، پاناسونیک، زانوسی، تلویزیون‌های شاب لورنس، گروندیک، پارس، سامسونگ، سونی، سوپرا، جی وی سی، ساعت‌های کاسیو، سیکو و اورینت شروع کرد، در سال 1389 با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت دیجیران فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری دیجیتال چنان گسترش داد که تندیس پر فروش‌ترین نمایندگی استان را در سال 1393 برایش به ارمغان آورد. اکنون در تیرماه 1395 او با ثبت شرکت پارت کالای شرق مهرگان بر آن است تلاش تجاری خود را از طریق معرفی و ارائه‌ی اینترنتی کالاها توسعه دهد و تکمیل کند. مهدی صالحی ثبت شبانه‌روزی سفارش‌های اینترنتی را وعده می‌دهد و امیدوار است بتواند با تأمین بموقع آنها رضایت کامل مشتریانش را جلب کند.